İptal, İade, Değişim

Siparişiniz verildikten ve ödemenizi aldıktan sonra size e-posta yoluyla sipariş onayınızı göndereceğiz.

Türkiye resmi tatilleri haricinde Pazartesi-Cumartesi günleri arasında 09.00-18.00 arası teslimat yapılmaktadır. Farklı bir talebiniz olduğu durumda lütfen bizimle iletişime geçiniz. Size yardımcı olmaya çalışırız.

Siparişiniz belirttiğiniz teslimat saatleri arasında görseldeki haline en yakın şekliyle hazırlanıp, Alıcı adresine teslim edilecektir. Saat 11.00'de 09.00-13.00 arası teslimat talebi olduğu durumda Sipariş verildiği saat itibari ile 4 saat içinde teslimat yapılacaktır.

Herhangi bir gecikme olması durumunda cicekci.tamyazilim.com “Kullanıcı”yı/”Sipariş Veren”’i bilgilendirir.

Teslimat Bölgeleri

Şimdilik sadece istanbul içinde aşağıdaki bölgelere teslimat yapılabilmektedir.

.................................................

istanbul içinde yukardaki bölgelerden farklı bir bölgeye teslimat yapılmasını isterseniz, lütfen 0 850 304 47 21 numaralı Müşteri Hizmetleri’ni arayınız. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

Değişim Şartları

Teslim edilmemiş ürünleriniz için değişim hakkınız bulunmaktadır. Lütfen "Üye Girişi" sekmesinden giriş yaparak kontrol edebilirsiniz. Eğer siparişiniz "sipariş hazırlanıyor " ya da "teslim edildi" statüsünde değilse info@cicekci.tamyazilim.com adresine sipariş numaranızla birlikte bir mail göndererek ya da iletişim numaramızı arayarak iletişime geçiniz.

İade Şartları

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "Üye Girişi" sekmesinden giriş yaparak kontrol edebilirsiniz. Eğer siparişiniz "sipariş hazırlanıyor " ya da "teslim edildi" statüsünde değilse info@cicekci.tamyazilim.com adresine sipariş numaranızla birlikte bir mail göndererek siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleşecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Siz de "siparişlerim" bölümünden sipariş durumunuzu kontrol edebilirsiniz.

"Üye Girişi" sekmesine giriş yaptıktan sonra, Siparişlerim bölümünde siparişinizin durumu teslimat aşamasındaysa, siparişiniz iptal edilememektedir. Fakat siparişinizin size ulaşmasıyla birlikte ürünü iade edebilirsiniz.

İade

Ürün, varsa hediyesi ve bütün standart aksesuarları, ambalajı hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte tarafımıza gönderilmelidir. Tek yapmanız gereken, bize e mail yolu ile iade talebinizi bildirip iade onayı almanızdır.

İade edilen ürünün tarafımıza ulaşmasıyla birlikte iade süreci başlatılır. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra cicekci.tamyazilim.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir.