KURUMSAL

"Sevdikleriniz nerede ise, biz oradayız ..."

Hizmetlerimizi sunarken taşıdığımızın yalnızca çiçek değil, müşterilerimizin dilek ve temennileri olduğu bilinciyle hareket ediyor, ve faaliyetlerimizi duygu ve düşüncelerinizi sevdiklerinize en şık şekilde ulaştırabilme gayesiyle sürdürüyoruz.


Özel Günler İçin Özel Sürprizler

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü, evlilik – nişan, yıl dönümleri gibi özel gün ve etkinlikler için özel olarak tasarlanmış çiçek ve çelenkler ile, müşterilerimize özel günlerinde duygularını anlamlı bir şekilde ifade etmek için tercih edebilecekleri çok sayıda seçenek sunuyoruz. Kateğorilerimize göz atarak, pek çok özel gün için tasarlanmış kaliteli aranjmanlara ulaşabilirsiniz.

Tam Çiçekçilik Yazılımı 15 Yıldır istanbul 'da Çiçekçilik Faaliyeti Vermesine Karşın 18 Yıllık İş ve Kariyer Tecrübemizle Siz Çiçek Severlerin Hizmetindeyiz.

Amacımız Kaliteli Çiçek'leri Uygun Fiyata Gönderip Sevdiklerinizi Mutlu Etmektir istanbul 'a Verdiğiniz Çiçek Siparişi'niz Hiçbir Aracı Kullanılmadan Direk Mağazamız Personeli Tarafından Hazırlanıp Kendi Dağıtım Ekibimizle Teslimat Yapıyoruz

istanbul www.cicekci.tamyazilim.com Online Çiçek Satışı Yapan Web Sitemiz Siz Değerli Çiçek Severlerin istanbul Çiçek Siparişlerini Aracısız Uygun Fiyat Politikası ve Kısa Sürede Teslim Etmek Amacıyla Kurulmuştur.

istanbul Çiçek Siparişi'nizi Online Olarak Verebilirsiniz. Online Çiçek Siparişi Vermek Çok Kolay Beğendiğiniz Ürünün Altında Bulunan Satınal Butonuna Tıkladığınızda Gönderi Tarihi İlçe seçerek Devam Edin Sipariş Sayfasına Gönderici Alıcı Bilgilerini Çiçek Notunu Yazıp Ödeme Tercihinizi Yaparak Siparişi Tamamlayınız Yazdığınız Bilgiler 1 Dakika İçerisinde Bize Ulaşacak ve Ödemeniz Alındıktan Sonra İşleme Alınacaktır.

istanbul Çiçek Siparişinizi Dilerseniz 0 850 304 47 21  Nolu Telefonlarımızı Arayarak' ta Yazdıra Bilirsiniz. Çiçek Siparişinizin Ödemesini Eft, Havale ve Kredi Kartınızla Sitemiz Üzerinden Yapabilirsiniz.

www.cicekci.tamyazilim.com istanbul 'daki Çiçekçiniz Kalitenin ve güvenin tek adresi.Sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel ve kolay yolu Bizden geçer.

Amacımız istanbul 'ın her yerine çiçek göndermek isteyenlere yardımcı olmak ve çiçeği alacak kişileri mutlu etmektir. istanbul 'ın her yerine gönderi yapılmaktadır.Sevdikleriniz istanbul 'ın neresinde olursa olsun çiçekle gülümsetin.

Mutlu Alışverişler Dileriz...